Hayır Lokması Döktürme
Personal menu
Ara

Pilavcı

Mevlüt Pilavcısı 

Dağıtımı ülkemizde bir gelenek halini almış ve uzun yıllardır yapılan bir uygulamadır. Özellikle mevlit, kandil ve açılışların yanı sıra hayır için de mevlüt pilavcı dağıtımı sıklıkla yapılmaktadır. Eğer zamanınız varsa ve kuyrukta beklemeyi göze alırsanız sizde pilavın eşsiz tadını tadabilirsiniz. Sadece özel günlerde değil, günlük hayatta da pilav her zaman tüketebileceğimiz bir besin kaynağıdır. Öyle ki çoğu zaman pilav arabası ile pilav satan satıcılara rastlamak mümkündür. Özellikle çalışan ve yemek için çok fazla vakti olmayanlar pilav arabası kiralama ile bu hizmetimizden faydalanabilirler

 

Mevlüt Pilavcısı Fiyatları

Satış yapan mevlüt pilavcılarından pilav alarak kısa zamanda ev yemeği yeme fırsatını da bulmuş olurlar. Pilav tek başına yendiği gibi lezzetini farklılaştırmak adına tavuk, nohut ve kuru fasulye ile birlikte de tüketilebilir. Bu kombinasyonlar pilavın cazibesini daha da arttırmaktadır. Toplu pilav dağıtımı genellikle cami önlerinde, işlek sokak aralarında, yoksul mahallelerde çok daha fazla oranda yapılmaktadır. Çoğunlukla hayrına yapıldığı için, mevlüt pilavı dağıtımı ihtiyacı olan insanların daha çok faydalanması amaçlanarak yapılır.

Toptan Pilav Satışı

Bu sayede ihtiyacı olanların karınlarının doyması sağlanır. Bununla birlikte pilav dağıtımının bir diğer amacı da bir sebeple sokakta olan insanların o koşuşturma sırasında karınlarını doyurmalarını sağlamaktır. Günümüzde sünnet törenleri pilavla özdeşleşmiş durumdadır. Pilav dağıtımı yapılmayan bir sünnet düğünü neredeyse yoktur. Sünnet düğünü yapacaklar ilk olarak mevlüt pilav dağıtımı yapan firmaları aramaktadırlar.

 

Sizde toplu pilav dağıtımı yaptırmak istiyorsanız lokma tatlısı haricinde pilav üretimi ve dağıtımı yapmaktayız. Birol Usta 0538 024 01 09  iletişime geçmeniz yeterli. Talepleriniz doğrultusunda minimum 500 kişi olmakla beraber istediğiniz kişi sayısında üretim yapılmaktadır. Bütçeniz doğrultusunda dilerseniz kavurmalı, dilerseniz de tavuklu pilav ve nohut pilav dağıtımı talebiniz doğrultusunda hazırlanmaktadır.