İstanbul Lokma Döktürme

İstanbul Lokma Arabası Lokma İkramı

İstanbul Lokma Döktürme Mevlüt vermek isteyen kişiler kalabalık bir insan topluluğunu ağırlayacakları için ve ucuz hayır lokması dağıtmak istedikleri için bu işin altından tek başına kalkamaz. Firmamız bize belirttiğiniz zaman aralığında evinize ya da evinizin bahçesine gelir, stand kurar İstanbul lokmacı hizmeti yapar. Kurmuş olduğu stand da lokmaları pişirip, servis eder, böylece misafir grubunuzun tatlı ihtiyacı karşılanmış olur.

İstanbul Lokma Döktürme

Geçmişten Gelen Adet Lokma Tatlısı

Osmanlı devletine dayanan, aldığımız her iyi haberde, beklediğimiz haber gelince, çocuğumuz sınavı kazanınca ve daha birçok olay sonucunda nazar değmesin, mutluluğumuz daim olsun diye lokma dağıtırız. Lokma Dağıtımı ile mutluluklarımız süre gelsin, üzüntülerimiz son bulsun, açlar da karınlarını doyursun diye dağıtılır, bunun yanında cenaze namazının ardından da sıkça dağıtıldığı görülmüştür.

En Uygun Fiyatlı Lokma Dağıtımı

Bazı belediyeler ramazan ayında da stand açtırır, lokma hizmetinden herkesin faydalanmasını sağlar. Lokma hamuru basit gibi görünen ancak kıvamı tutturulmadığı takdirde ziyan olabilecek bir hamurdur. Bu yüzden hamuru yapacak olan kişinin daha önce defalarca hazırlamış ve pişirmiş olması gerekmektedir. Birol Usta da 30 seneyi aşkın iş tecrübesi ile standlarımızın başında durmaktadır.

lokma döktürmek istiyorum

İstanbul Lokma Döktürme Hizmeti

Lokmacı Kiralama İstanbul | İstanbul Hayır lokması Dağıtımı Çok Avantajlı Fiyatlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir